Jdi na obsah Jdi na menu
 


EDEN – Utkání Slavie s Jabloncem se v sobotu 17. května hraje v Edenu! Ve středu krátce po poledni konstatovala expertní skupina ČMFS, že stadion Eden je způsobilý pro konání 30. kola I. Gambrinus ligy Slavia – Jablonec. Odborníci ve středu dopoledne prošli všechny prostory stadionu a pečlivě posoudili všechna kritéria. Stadion Eden dostal pro zápas 30. kola Slavia-Jablonec potřebnou licenci. Pro utkání budou platit přísná bezpečnostní opatření, u vchodů budou pečlivé kontroly a důkladné prohlídky. Sektor hostů bude od ostatní části stadionu oddělen. „Přímo na stadionu zasedne přestupková komise, bude připraven i trestní senát, který má sídlo několik minut od stadionu. Přestupky a podezření z trestného činu budou řešeny neprodleně, viníci se mohou vrátit domů z fotbalu až po výkonu trestu,“ varuje manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal. 

EDEN – Pokladny v Edenu hlásí vyprodáno. Pro vstupenky na sobotní utkání Slavia – Jablonec si mohou pouze chodit ti lidé, kteří mají internetové rezervace. Bez ní je zbytečné se do Edenu pro vstupenky vypravovat. Permanentkáři ze Strahova se o své vstupenky obávat nemusejí. Volné vstupenky na Jablonec za permanentky platící na Strahov pro sezónu 2007/2008 jsou od středy vydávány ve VIP recepci v Edenu (napravo od Mc Donalds). Otevřeno je od 9 do 12 a od 13 do 18 hodin. Pro vstupenky za permanentky si mohou zájemci zajít také ve čtvrtek a v pátek také od 9 do 12 a od 13 do 18 hodin. V sobotu pak od 9 do 15 hodin (do začátku zápasu)

MLADÁ BOLESLAV - Slavia dokázala vyhrát na hřišti Mladé Boleslavi 2:0 a výrazně se tak přiblížila zisku mistrovského titulu. Slavia začala utkání aktivně, do vedení se dostala už v 9. minutě. Tijani Belaid poslal do vápna krásný centr z levé strany, na který si naběhl Goce Toleski a hlavou s přehledem překonal Millera. Červenobílí bezchybně bránili a do poločasu nepustili Boleslav k žádné větší šanci. Po hodině hry Slavia zvýšila vedení na 2:0, trefil se Belaid. Boleslav se dostala do tlaku, dala dokonce branku, která ale nebyla uznána. V posledním utkání s Jabloncem stačí Slavii remizovat a bude slavit titul. „Chtěl bych touto cestou poděkovat našim fanouškům, kteří nám v Boleslavi vytvořili domácí prostředí, vyhráli jsme také jejich zásluhou,“ vzkázal na úvod svého komentáře trenér Karel Jarolím.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář